6 090 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Візок в салон краси М201 від відомої торгової марки «Markson» — це прекрасний варіант для облаштування перукарень та студій beauty-індустрії. Представлена модель дозволить розширити функціонал інтер'єру, тим самим максимізувати Ваші можливості під час косметологічних процедур.
При цьому візок М201 володіємо великим набором переваг у порівнянні зі своїми аналогами, завдяки яким саме ця модель стала вибором більшості майстрів. Виріб характеризується високою міцністю, а тому легко витримує сильні механічні навантаження і вплив до хімічно агресивних середовищ при тривалому процесі експлуатації.
Крім своєї практичності, модель готова похвалитися і естетичним зовнішнім виглядом. Її стильний і ненав'язливий дизайн дозволить прикрасити будь-яке приміщення, додавши йому вишуканості, елегантності та шику. А при бажанні такий візок зможе послужити чудовим елементом декору. Вибираючи для себе якість і функціональність, Ви зможете купити візок в салон краси М201 в нашому інтернет-магазині «АБВ-меблі».
• Матеріал - ламінована ДСП
• Колір:
- Корпус - білий
- Фасад - лайм
• Опори - вбудовані пластикові ролики
• Комплектація:
- 2 висувних ящика на телескопічних направляючих
- 1 полку
• Ширина - 500 мм
• Глибина - 485 мм
• Висота - 920 мм
• Додаткові опції:
- Замки на коробки
- Виготовлення виробу в будь-якому з доступних кольорів
- Комплектація металевими колесами
- Тримач для фена
• Гарантія - 12 міс
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення 7-10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Полиця-лоток | 1 шт. |
| Тип візка | закрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Обладнаний коліщатками |
| Тип меблів | візок |