19 963 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Зручний і компактний диван «Балтика» виробництва торгової марки «Sofino» - це виріб, здатне створити атмосферу затишку і домашнього комфорту. Дана модель чудово підійде не тільки як гостьовий варіант, але і для щоденного сну. Він оснащений механізмом розкладання «Єврокнижка», з яким легко впорається навіть дитина. Особливий комфорт під час сну забезпечений завдяки наявності пружинного блоку з ортопедичними властивостями. Приятные непомітні кольори оббивки, допоможуть виробу вільно влитися практично в будь-яку колірну гамму інтер'єру.
Щоб купити диван «Балтика» за найкращими цінами з доставкою в будь-яке місто або населений пункт України», вам достатньо звернутися в наш меблевий інтернет-магазин «АБВ-меблі».
• Каркас - натуральне дерево + ДСП
• Наповнення - Пружинний блок Pocket Spring
• Короб для білизни - жорсткий
• У комплекті 3 подушки розміром 660х420х240 мм
• Механізм трансформації - Єврокнижка
• Ортопедичне спальне місце для щоденного сну
• Довжина виробу - 230 см
• Глибина вироби - 155 см
• Висота вироби - 75 см
• Довжина спального місця - 200 см
• Ширина спального місця - 150 см
• Висота посадкового місця - 44 см
• Гарантія - ГОСТ стандарт
• Оббивка вироби - 6 варіантів готових рішень комбінації тканин
• Модифікація дивана Балтика - кутовий
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 7 - 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням адресної доставки, без розвантаження, занесення в будівлю та складання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 44 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 44 см |
| Висота спального місця | 44 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Підстава спального місця | пружинний блок |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |