• Металева хрестовина покрита хромом
• Пластикові підлокітники з м'якими накладками, регульовані на шарнірах, до 120 кг
• Висувна підставка під ноги
• Регулювання висота сидіння - газліфт
• Ролики пластикові
• Оббивка екокожа сіра
• Механізм гойдання крісла Tilt - Фіксація нахилу спинки і сидіння в одному положення, плавність гойдання
• Висота виробу в нижньому положенні - 1160 мм
• Висота виробу у верхньому положенні - 1260 мм
• Ширина виробу - 650 мм
• Глибина вироби - 690 мм
• Ширина сидіння - 510 мм
• Глибина сидіння - 490 мм
• Висота сидіння в нижньому положенні - 450 мм
• Висота сидіння у верхньому положенні - 550 мм
• Висота спинки - 730 мм
• Висота підлокітників від сидіння - 210 мм
• Діаметр хрестовини - 700 мм
• Максимальне навантаження на виріб - 120 кг
• Вага виробу - 19,1 кг
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 19.1 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 116 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Глибина крісла | 69 см |
| Ширина крісла | 65 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 73 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас крісла | хромований метал |
| Підлокітник | пластик із м'якими накладками |