Столик-візок для косметолога — це зручний аксесуар, що стане в нагоді в різних салонах краси, допомагаючи облаштувати інтер'єр і зробити його максимально функціональним. Конструкція володіє безліччю позитивних і корисних властивостей, які забезпечили їй величезне поширення.
Представлене обладнання забезпечить спеціаліста комфортом і різними зручностями, що полегшить роботу майстра, зробивши її максимально якісної та результативної. На даному виробі буде максимально легко і вільно розміщувати різноманітні настільні пристрої для косметології, дозволяючи їм постійно знаходитися під рукою. Також візок дозволяє переміщати спеціальне обладнання в потрібну частину інтер'єру.
Крім цього на такому столику краще всього розмістити всі витратні матеріали та саму косметику, а тому Ви з усіма необхідними перевагами зможете проводити різні косметологічні процедури. І тепер таку чудову модель косметологічної візки Ви знайдете в інтернет-магазині «АБВ-меблі».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 |
| Полиці | ЛДСП |
| Тип меблів | візок |