14 000 ₴
• Корпус и фасад выполнены из натурального массива дерева дуб
• Габариты изделия:
- Высота 870 мм
- Ширина 1100 мм
- Глубина 485 мм
• Коллекция "Freedom":
- Пенал с витражем
- Тумба под ТВ
- Комод с витражем 2ДЗШ
- Прикроватная тумба
- Кровать 160х200 см
- Кровать 180х200 см
- Комод глухой с 3-мя ящиками (только в цвете слоновая кость/орех+патина золото)
- Комод глухой с 3-мя ящикам и 2-мя дверцами (только в цвете слоновая кость/орех+патина золото)
- Шкаф 2-х дверный (только в цвете слоновая кость/орех+патина золото)
- Шкаф 3-х дверный (только в цвете слоновая кость/орех+патина золото)
• Виріб доступний в кольорах:
- слонова кістка/горіх+патина золото
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10 - 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях;
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 87 см |
| Глибина комода | 48.5 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | метал |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Наявність дверцят | Немає |
| Фасади — метаріал виготовлення | масив дерева |
| Колір (відтінок) | Слонова кістка (ivory), Горіх |