



1 634,62 ₴
• Матеріал:
- Каркас - сталь
• Колір - чорний
- Сидіння і спинка - пластик HDPE
• Колір - зелений
- Інші доступні кольори:
- Коричневий
• Габарити
- Ширина - 48 см
- Глибина - 51 см
- Висота з урахуванням спинки - 88 см
- Вага - 4,8 кг
- Товщина сидіння - 5,5 см
- Діаметр перерізу каркаса - 25*10 мм
• Максимальне навантаження на виріб - до 150 кг
• Кількість виробів в упаковці - 4 шт
• Розміри коробки - 114х27х47 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 480 мм |
| Глибина стільця | 510 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |