

6 090 ₴
• Матеріал:
- Каркас - алюміній
• Колір - сірий
- Стільниця - пластик HDPE
- Сидіння - пластик HDPE
• Колір - білий
• Максимальне навантаження на стіл - до 200 кг
• Комплектація - стіл і 2 лавки
• Габарити столу:
- Довжина - 105 см
- Ширина - 65 см
- Висота - 72 см
- Товщина стільниці - 8,5 см
- Діаметр перерізу каркаса - 25*22 мм
• Габарити лавки:
- Ширина - 84,5 см
- Глибина - 20 см
- Висота - 39 см
- Товщина сидіння - 4 см
- Діаметр перерізу каркаса - 25*10 мм
• Вага загальний - 19 кг
• Кількість виробів в упаковці - 1 комплект
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість лавок | 2 шт. |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Склад комплекту | Стіл + лавки |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 720 мм |
| Довжина столу | 1050 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
| Габаритні розміри лави | |
| Довжина лави | 845 мм |
| Ширина лави | 200 мм |