8 917 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал виробів ламіноване ДСП виробництва компанії "Kronospan"
• Ніжки столів ДСП та металеві з можливістю регулювання по висоті
• Направляючі для шухляд - роликові "Sambox" виробництва компанії "Samet" (Туреччина)
• Сполучна фурнітура - корпусні стяжки "Minifix" виробництва компанії "Hafele" (Німеччина)
• Ручки - металеві L 128/138 мм виробництва компанії "Gamet" (Польща)
• Верхні ящики тумб столів, а так само приставних та мобільних тумб укомплектовані замками
• Скло - тоноване "бронза"
• Жалюзі пластикові виробництва компанії "Fennel (Німеччина).
• Комбіноване ДСП, вибір кольору ДСП фото нижче
• Технічні характеристики:
- стільниці і опори столів - 22 мм
- боковини шаф - 16 мм
- верхні кришки тумб і шаф - 22 мм
- полиці шаф - 22 мм
- задні стінки шаф - 16 мм
• Товщина кромочной ПВХ стрічки виробництва компанії "Rehau" (Німеччина):
- стільниці - 2 мм
- робочі поверхні верхніх кришок тумб і шаф - 2 мм
- робочі поверхні полиць шаф - 0,5 мм
- фасади шаф - 2 мм
• Габаритыне розміри:
- Висота виробу - 598 мм
- Глибина вироби - 452 мм
- Довжина виробу - 410 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням доставки, без заносу в будівлю і складання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MConcept |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Особливості | Наявність замку |
| Тип висувного ящика | стандартний |
| Тип опор | Коліщата |
| Тип тумби | мобільний |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота тумби | 598 мм |
| Глибина тумби | 452 мм |
| Товщина стінок | 16 мм |
| Ширина тумби | 410 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |