2 800 ₴
Меблі в будь-якому приміщенні, зобов'язана виглядати гармонійно і поєднуватися між собою, інакше буде не гоже. Стілець Анжело-5 – новинка від виробника Мікс меблі. АБВ-меблі пропонує Вам купити недорого стільці Анжело з доставкою в будь-яку точку України. Оскільки стілець Анжело зможе стати доповненням до абсолютно будь-якого інтер'єру, він і користується популярністю. Безумовно, більш повноцінно зможе виглядати обідня зона з використанням одного матеріалу, в даному випадку це дерево.
Для стійкості конструкції, під сидінням стільця розташовані три сполучних елемента. Родзинка даного виробу – спинка. Крім того, що вона дуже елегантно виглядає, так ще і забезпечує повітрообмін. Це по достоїнству оцінять гості у Вашому будинку або закладі.
• Матеріал каркаса: масив дерева
• Якісні матеріали лакувальні
• Оббивка - тканина
• Габарити виробу:
- Ширина - 440 мм
- Глибина - 430 мм
- Висота - 920 мм
• Модель доступна в одному кольорі - каркас "Горіх" / тканина
Модифікація "Анжело"
- стілець "Анжело" з твердою спинкою
- стілець "Анжело-5" з м'якою спинкою
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10 - 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір (відтінок) | Горіх |