4 152 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Дерев'яний стілець Karl світового бренду Signal – це проста модель в скандинавському стилі.
Виготовлено виріб з натурального дерева, оббивка сидіння і спинки представлена в сірому кольорі і виконана з меблевої тканини.
Стілець Karl має стійку конструкцію, функціональний і практичний. Досить компактний, не займає багато простору.
Завдяки простому непересічній дизайну стілець Karl зможе добре поєднуватися з любим інтер'єром і внести комфорт і затишок у Ваш будинок.
• Матеріал каркаса - дерево
• Оббивка - меблева тканина
• Доступні варіанти комбінації кольору дерева/оббивки:
- Дуб/Сірий tap.40
• Висота вироби - 77 см
• Ширина виробу - 49 см
• Глибина вироби - 41 см
• Висота сидіння - 44 см
• Колекція "Karl":
- Стіл обідній Karl
- Стілець обідній Karl
- Лавка Karl
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін доставки в Україну становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір виробу | Дуб/tap. 40 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 770 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |