


9 100 ₴
Як направити зайву енергію непосидючого дитини у правильне русло? Звичайно ж, купити дитячий спортивний комплекс для дому, де б ваш малюк міг веселитися самостійно або зі своїми друзями, запросивши їх в гості.
Купити дитячий спортивний комплекс для дому «SportWood Plus 3» в Дніпрі і в Україні з доставкою до дому пропонує наш інтернет-магазин «АБВ-меблі». Це виріб приваблює дитячий погляд барвистим оформленням і своєю комплектацією. Крім того, для комплексу «SportWood Plus» можливі варіації з додаванням спортивних та ігрових елементів. Основа конструкції – натуральна деревина берези з буковими перекладинами.
Дитячий спортивний комплекс для дому «SportWood Plus 3» - це хороший варіант подарунка для дитини на будь-яке свято, за який ваш малюк буде вдячний вам довгі роки.
• Матеріал виготовлення - береза
• Поперечини - бук
• Гімнастичні кільця - пластик
• Висота вироби - 130 см
• Ширина виробу - 85 см
• Довжина виробу - 132 см
• Довжина гірки - 130 см
• У комплект входять всі елементи представлені на фото:
- Шведська стінка
- Гладіаторська сітка
- Рукохід
- Столик
- Драбинка
- Рахунки кольорові
- Мольберт для кольорової крейди
- Дитяча гірка Хвиля
- Гімнастичні кільця
• Вага виробу - 30 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Допустимі навантаження на конструкцію - 60 кг
• Не вимагає кріплення
• Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, не погіршують експлуатаційні характеристики виробу
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 5 - 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 60 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 |