

3 025 ₴
Для створення презентабельною і затишної обстановки, Вам знадобиться купити стілець Даніель. Цікава форма спинки – це в першу чергу особливість. Вона поділена на дві секції, верхня виконана у фігурі квадратиків, а нижня оббита тканиною. З даною моделлю буде красиво поєднуватися стіл з дерева. Скориставшись таким варіантом, стіна буде виглядати повноцінно і привабливо. Стільці Даніель будуть гармоніювати з будь-яким меблевим комплектом, також можуть знаходитися окремо від основного комплекту.
На сайті меблевого гіпермаркету АБВ-меблі можливо купити стільці і меблювати їдальню, кухню, кафе, ресторан і т. д. Для виготовлення представленої моделі фабрика Мікс меблі використовувала натуральне дерево. Цей матеріал стійкий до навантажень, не піддається різним пошкодженням. Стілець м'який і комфортний, так як обрана міцна до стирання тканину і тактильно приємна. Доставка стільців по всьому регіону України в найкоротші терміни.
• Матеріал каркаса: масив дерева
• Якісні матеріали лакувальні
• Оббивка - тканина
• Габарити виробу:
- Ширина - 440 мм
- Глибина - 430 мм
- Висота - 960 мм
• Модель доступна в одному розмірі і кольорі - каркас "Горіх" / тканина ltratex-2 MebTex
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10 - 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір (відтінок) | Горіх |