


1 629 ₴
Дана модель обов'язково сподобається любителям риболовлі. Вона володіє міцним каркасом з алюмінієвих труб з оптимальною товщиною стінки до 1 мм Каркас виробу обтягнутий міцною, зносостійкої сітчастої тканиною, зі вставками подвійного жаккарда сіро-сріблястого кольору. З першого погляду, воно може здатися досить крихким, але це тільки перше враження. Насправді крісло «Режисерське алюміній» досить надійне і витримує до 110 кг навантаження.
Одно из главных качеств, благодаря которому кресло «Режиссерское алюминий» привлекает внимание – его компактность. Если вам понадобиться взять его с собой, стоит легким движением руки сложить кресло и положить вместе с остальными вещами в багажник автомобиля. Оно не займет много места, зато представьте, насколько удобнее вам будет на природе или на даче, сидеть в таком комфортабельном кресле!
• Тип - крісло
• Матеріал:
- Каркас - алюміній
- Сидіння - дихаюча сітка, подвійна тканина "Жаккард срібло"
- Наповнювач з піноматеріалу
• Колір - сірий
• Макс. навантаження - 110 кг
• Габарити
- Ширина - 62 см
- Глибина - 54 см
- Висота з урахуванням спинки - 88 см
- Діаметр каркаса - 30*15 мм з покриттям полімерним
- Вага - 2,6 кг
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Глибина стільця | 540 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина стільця | 620 мм |