8 850 ₴
• Матеріал корпусу ДСП
• Матеріал фасаду МДФ плівка глянець
• Комплектація:
- світлодіодна підсвітка
- 2 секції з дверцятами (в нижній 1 полиця ДСП, у верхній 2 полиці ДСП+1 скляна)
• Ширина виробу – 600 мм
• Глибина виробу – 410 мм
• Висота виробу – 2100 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2100 мм |
| Глибина вітрини | 410 мм |
| Ширина вітрини | 600 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | МДФ плівковий, скло прозоре |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |