5 890 ₴
Домашній спортивний комплекс для дітей «KindWood Color» буде вдалим придбанням для тих, у кого є маленькі діти. Як відомо, дитина – це вічний двигун, енергія якого, здавалося б, просто не иссекаема. Завданням батьків є направити цю енергію в правильне русло. У комплексі «KindWood Color» виробництва торгової марки «SportBaby», присутні абсолютно всі необхідні елементи для повноцінного розвитку фізичних, логічних і навіть художніх навичок.
Спорткомплекс «KindWood Color» оснащений 5 спортивними елементами: шведська стінка, кільця, дитяча гірка, рукохід, гладіаторська сітка. З таким виробом ігровий час вашої дитини буде не тільки цікавим і пізнавальним, але і надзвичайно корисним. А доступна для кожного ціна буде приємним доповненням, щоб купити спортивний комплекс для дітей «KindWood Color» у нашому інтернет – магазині меблів «АБВ - меблі».
• Матеріал виготовлення - сосна
• Поперечини - бук
• Гімнастичні кільця - пластик
• Висота виробу - 150 см
• Ширина виробу - 85 см
• Довжина виробу - 132 см
• Довжина гірки - 150 см
• У комплект входять всі елементи представлені на фото:
- Шведська стінка
- Гладіаторська сітка
- Рукохід
- Дитяча гірка
- Гімнастичні кільця
• Вага виробу - 30 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Допустимі навантаження на конструкцію - 60 кг
• Не вимагає кріплення
• Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, не погіршують експлуатаційні характеристики виробу
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 5 - 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 60 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 |