

4 790 ₴
Спортивні дитячі комплекси для дому, призначені спеціально для маленьких діток, Ви зможете з користю як для себе так і для дитини, проводити вільний час. Дитячий комплекс сприяє фізичному розвитку Вашого активного дитини, адже представлені моделі дозволять виконувати різні вправи.
Комплекс виготовлений з натуральної деревини, бука, а також сосни. Також він дуже компактний і зручний, і буде відмінно виглядати у Вашому інтер'єрі, він дуже зручно і легкий у збірці.
У комплекси входять: мотузкові драбини, канати, мотузкові дитячі гойдалки, шведська стінка, гладіаторська сітка, дитяча гірка, кільця і багато інших різних запасних частин, їх також можна придбати окремо і таким чином доповнити конструкцію, також для безпеки малюка рекомендуємо придбати гімнастичний мат.
Дитячий комплекс – це не просто відмінне рішення для Вашої дитини, але і хороша фізична тренування!
• Матеріал виготовлення - Сосна
• Поперечини - Бук
• Гімнастичні кільця - Пластик
• Вид кріплення - до стіни
• У комплект входять всі елементи представлені на фото:
- Шведська стінка з турником
- Канат
- Кільця
- Трапеція
- Мотузкові сходи
- Кріпильний комплект
• Ширина виробу - 80 см
• Висота вироби - 240 см
• Виступ турніка вперед - 75 см
• Необхідна висота приміщення - 2,60 / 3.0 м
• Допустимі навантаження на навісну конструкцію - 80 кг
• Допустимі навантаження на куточок - 130 кг
• Вага виробу - 20 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, не погіршують експлуатаційні характеристики виробу
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 5 - 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Відстань від стіни | 75 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | До стіни |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 |
| Колір | натуральне дерево |