2 070 ₴
2 028,60 ₴
• Стілець продається від 2 шт.
• Поворотний механізм на 180 градусів, з автоповерненням
• Ніжки – метал
• Оббивка – тканина HOLMS
• Висота виробу – 83 см
• Ширина виробу між підлокітниками – 59 см
• Ширина сидіння – 43 см
• Глибина сидіння – 45 см
• Висота сидіння – 49 см
• Ширина спинки – 49 см
• Вага – 8,5 кг
• В упаковці - 2 стільці
• У разі відсутності товару на складі постачальника уточнюйте доступність товару у менеджера
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Поворотний механізм | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |