від 3 000 ₴
від 2 800 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-коричневий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | нестандартна |
| Матеріал каркасу | метал покритий фарбою |
| Обивний матеріал | Вельвет |
| Колір | Світло-коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина табуретки | 600 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Вага | 7 кг |
| Висота спинки | 420 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | сталь |
| Основний оббивний матеріал | вельвет |