3 592 ₴
Стулья на протяжении многих веков служили «компаньонами» обеденного стола. И их выбор столь же ответственный, как и выбор, непосредственно, самого стола. Приобретая стулья Катрин – вы никогда не пожалеете о своем выборе. Оформленные в классическом стиле, они отлично будут дополнять собой обеденный гарнитур. Данная модель относится к коллекции «Престиж» известного на рынке Украины поставщика мебели, которая, в свою очередь, отличается красотой внешнего вида, элегантностью, презентабельностью и шиком. Она создана для того, чтобы подчеркнуть высокий статус хозяина квартиры.
Стілець Катрін виконаний в поєднанні каркаса з масиву дерева бук і м'якої оббивки на спинці і сидінні. Щоб ви не були обмежені в підборі стільця до вже наявного столу, дана модель може бути проведена в 3 кольорах: білий, венге-шоколад і горіх темний. До кожного з цих кольорів був підібраний свій вигляд тканини.
Родзинкою стільця Катрін є те, що оббита тканиною майже вся задня сторона стільця, а не закінчується в районі сидіння, як у повсякденних моделей. Завдяки цьому даний виріб буде виглядати оригінально і неповторно. У нашому інтернет – магазині меблів «АБВ ― меблі», ви зможете придбати стільці Катрін за виключно вигідною для вас ціною.
• Матеріал каркаса: масив дерева Бук
• М'яка спинка і сидіння, оформлені тканиною
• Габарити виробу:
- Ширина - 450 мм
- Глибина - 440 мм
- Висота - 1070 мм
• Стілець "Катрін" доступний в кольорах (каркас/оббивка):
- горіх темний / Їдемо 4-7
- венге / Аларма 1
- слонова кістка / Джангл 1v1 KOM
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10 -14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 1070 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір виробу | каркас венге тканинна Аларма-1 |
| Колір (відтінок) | Венге, Венге магія, Слонова кістка (ivory) |