

9 159 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал виробу — ДСП
• Доступні кольори:
- сосна Водевіль
- дуб Ендгрей необроблений/бетон темний
• Модель обладнана шухлядами на напрямних повного висування
• Ширина — 197 см
• Глибина — 42,5 см
• Висота — 88,5 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 197 см |
| Глибина комода | 42.5 см |
| Висота комода | 88.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | дуб Ендгрей необроблений/бетон темний |
| Виробник | Світ Меблів |