


6 550 ₴
• Матеріал корпусу — ДСП
• Матеріал фасаду — ДСП
• Доступні кольори:
- дуб Артизан
• Смуги — шовкографія
• Гачки та штанга — метал
• Ширина — 100 см
• Глибина — 40 см
• Висота — 198 см
• Модифікації:
- Передпокій Емма 1
- Передпокій Емма 2
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 7-10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1980 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |