3 310 ₴
На сегодняшний день, зеркала используют не только для того, чтобы сделать аккуратную прическу или примерять одежду, оно становится востребованным элементом. Например, его применяют для визуального расширения пространства помещения, берут маленькие кусочки и накладывают на стену, из зеркал изготавливают невероятно красивые декорированные элементы и прочее, но не смотря на свои возможности. Якщо ви хочете внести зміни в будь-яку з своїх кімнат або офісного приміщення, вам допоможе витончене Дзеркало LUS/90 з складальної системи Кентукі, воно виконано в класичному стилі, широкий карниз (багет) і квадратна форма, перетворить навіть самий простий і непоказний інтер'єр. Доповнити дзеркало можна будь-яким гарнітуром з системи Кентукі.
• Матеріал корпусу ламінована ДСП
• Матеріал фасаду ламінована ДСП, патиновані планки МДФ
• Ширина виробу – 990 мм
• Глибина виробу – 65 мм
• Висота виробу – 760 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Товщина | 65 мм |
| Ширина | 990 мм |