від 4 700 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Металевий каркас покритий порошковою фарбою
• Стандартні кольори каркасу: чорний, білий, золото, срібло
• Матеріал поличок на вибір: скло, ДСП
• Візок комплектується колесами
• Висота виробу – 75 см
• Ширина виробу – 48 см
• Глибина виробу – 30 см
• Гарантія – 12 міс.
• Габарити упаковки: 47х32х10 см, 77х50х4 см
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WonderLine |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Колір | Золотий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | скло |