
від 4 000 ₴
Відправка з 14 квітня 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WonderLine |
| Країна виробник | Україна |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 400 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 370 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 440 мм |