4 790 ₴
Комод KOM1D1S, завдяки своєму лаконічному дизайну та функціональній складовій, знайде своє застосування абсолютно у будь-якій кімнаті сучасного житла. У передпокої його зручно використовуватиме місце для зберігання ключів, парфумерії, рукавичок, парасольок та інших аксесуарів. У спальні комод KOM1D1S буде доречний як трохи збільшеної тумби.
Конструкція виробу є поєднанням місткої тумби і висувної скриньки. Фасад комоду оздоблюють металеві ручки квадратної форми з орнаментом. Купивши дану модель або будь-який інший предмет меблів з набірної системи «Коен» у нас на сайті меблевого інтернет-магазину «АБВ - меблі» ви гарантовано купуєте якісний виріб для облаштування інтер'єру квартири.
• Два варіанти виготовлення корпусу та фасаду:
• Корпус та фасад ламінована ДСП
• Корпус ламінована ДСП, фасади МДФ
• Матеріал виробу ламінована ДСП
• Ширина виробу – 585 мм
• Глибина виробу – 350 мм
• Висота виробу – 935 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 93.5 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Ширина комода | 58.5 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | метал |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | МДФ плівковий |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Коричневий |