28 860 ₴
Набірна система «Коен (МДФ)» від українського виробника меблів Gerbor ТМ підійде не тільки для облаштування віталень або кухні, в ній ви знайдете меблі для спальних кімнат. Шафа для спальні грає одну з найважливіших функціональних ролей. Саме завдяки йому всі ваші речі знаходяться на належних місцях. До складу колекції «Коєн (МДФ)» входять три різні варіації шаф. Шафа SZF4D2S – це місткий виріб, який комплектується двома дзеркалами із зовнішнього боку стулок. Крім цього, він оснащений кількома ящиками для аксесуарів. Вишуканість зовнішнього вигляду шафи додають металеві ручки з орнаментом. Висока якість за помірну ціну – ось що насправді відрізняє всю продукцію від української торгової марки Gerbor, представлену на сайті нашого меблевого інтернет-магазину «АБВ – меблі».
Використовувані матеріали
Каркас виконаний із високоякісної ламінованої ДСП. Це сучасний матеріал, який найчастіше застосовується у виготовленні меблів та користується попитом у меблевому виробництві. Його головні переваги - не токсичність та абсолютна нешкідливість, він не піддається механічним ушкодженням та впливу навколишнього середовища. ДСП може довго зберігати свої якості та виглядати естетично при правильному догляді, а у разі забруднення меблів з такого матеріалу достатньо протерти забруднену поверхню слабким мильним розчином. Варто звернути увагу, що відкриті торці у виробах обробляються кромкою ABS, які застерігають попадання вологи всередину. На фасаді крім ламінованої ДСП присутні МДФ накладки, завдяки яким виріб набуває привабливого та стильного зовнішнього вигляду.
Як купити
На сайті нашого меблевого інтернет-магазину «АБВ – меблі» у вас є можливість здійснити замовлення Шафи SZF4D2S виробництва торгової марки Gerbor, як окремо, так і разом з будь-яким іншим елементом системи. В результаті ви купуєте чудовий комплект меблів, який підходить для облаштування інтер'єру віталень, спалень, передпокоїв і навіть кухні. До того ж, всі меблі мають одну цінну для будь-якого покупця особливість: висока якість за розумну ціну.
• Два варіанти виготовлення корпусу та фасаду:
• Корпус та фасад ламінована ДСП
• Корпус ламінована ДСП, фасади МДФ
• Комплектація:
- 1 платтяна секція з 2 дверцятами: 1 ДСП+1 дзеркало (всередині штанга для вішалок і полиця)
- 1 секція білизни з 2 дверцятами: 1 ДСП+1 дзеркало (всередині 6 полиць)
- 2 висувні ящики
• Ширина виробу – 2140 мм
• Глибина виробу – 565 мм
• Висота виробу – 2080 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2080 мм |
| Глибина шафи | 565 мм |
| Ширина шафи | 2140 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | МДФ, дзеркало |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Коричневий |