6 850 ₴
Ми завжди намагаємося дбати про свій одяг, бо стоїть вона в нинішній час не так-то дешево, тому шукаємо всякі способи уникнути ушкодження, це ж стосується і взуття. Сьогодні ми можемо спостерігати велику різноманітність тумбочок для взуття, з різними кольорами і відтінками і габаритами. Ми пропонуємо вам звернути увагу на Тумбу для взуття 3d. У ній розміститься взуття всієї родини, вона виготовлена раніше в традиційному стилі класики і з легкістю підійде для наших невеликих передпокоїв. Модель виконана в кольорі каштан, складається з трьох відкидних дверцят, з оригінальними ручками на фасаді.
• Матеріал корпусу ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду ламіноване ДСП з рамковими фасадами із МДФ
• Ширина виробу – 720 мм
• Глибина виробу – 190 мм
• Висота виробу – 1210 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1210 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |