4 010 ₴
Наявність прікроватной тумби в спальні або вітальні кімнаті буде доречним, так як на ній можна розташувати невеликий світильник і задоволенням читати улюблену книгу. У цій моделі присутні два невеликих ящика з висувним механізмом, всередині них можна зберігати пресу, окуляри, дзеркало тощо. Облаштувавши спальню меблями з модульної системи Соната, ви поринете у світ класики і розкоші, патиновані ручки, каштановий колір виробів і суцільне підставу перенесе вас в далеке минуле. Для виготовлення прікроватной тумби використовувалося якісне ДСП і фурнітура, так що тривала експлуатація вам забезпечена.
• Матеріал корпусу ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду ламіноване ДСП з рамковими фасадами із МДФ
• Ширина виробу – 570 мм
• Глибина виробу – 385 мм
• Висота виробу – 535 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 53.5 см |
| Глибина тумби | 38.5 см |
| Ширина тумби | 57 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Декоративні елементи | метал |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасады тумбы | ламінована ДСП, МДФ |