13 030 ₴
Функціональний Шафа 2d/1s розроблений української фабрикою Гербор. Головною перевагою є те, що він виготовлений в класичному стилі і має відтінок натурального дерева, тому буде доречний в будь-якому інтер'єрі спальні кімнати, вітальні або передпокою. Патиновані ручки на фасаді вироби і широкий карниз – це його родзинка. Модель складається з платтяної відділення і одного широкого висувного ящика. Стіна в приміщенні може бути окремим предметом в інтер'єрі або доповнювати його своєю присутністю. Щоб оформити замовлення на покупку шафи, скористайтеся номером телефону, який вказаний в онлайн магазині меблів АБВ.
• Матеріал корпусу ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду ламіноване ДСП з рамковими фасадами із МДФ
• Ширина виробу – 1100 мм
• Глибина виробу – 655 мм
• Висота виробу – 2225 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2250 мм |
| Глибина шафи | 655 мм |
| Ширина шафи | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |