9 310 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Функциональный Комод 3D1S относится к производителю Гербор, гарнитур изготовлен в приятном цвете каштан, каркас и наполнение комода – прочный и надежный ДСП материал, при длительной эксплуатации сохраняет свои качества. Данная модель может послужить поверхностью для надставки и создать большой мебельный гарнитур, который находится в системе Соната. Посередине фасада находится один ящик с выдвижным механизмом, под ним небольшое отделение с распашной дверцей. По бокам комода два больших отделения с полочками, которые прикрываются дверцами. Металеві декоративні ручки виготовлені в красивому кольорі латунь.
• Матеріал корпусу ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду ламіноване ДСП з рамковими фасадами із МДФ
• Ширина виробу – 1535 мм.
• Глибина виробу – 445 мм
• Висота виробу – 905 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90.5 см |
| Глибина комода | 44.5 см |
| Ширина комода | 153.5 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |