7 400 ₴
Когда к вам приходит много гостей, вам необходимо их где-то усадить, поиграть в игры или просто выпить по чашечке кофе, Стол журнальный 130 может вам в этом помочь. Представленная модель выполнена в цвете каштан и находится в системе Соната. Вся система разработана таким образом, чтобы при приобретении ваш досуг проходил с комфортом. Журнальный стол имеет прямоугольную столешницу, опоры сплошные, под столешницей находится небольшая полочка для газет, книг или пульта от телевизора. ЛДСП – устойчивый у нагрузкам материал, из которого изготавливается журнальный стол.
• Матеріал корпусу ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду ламіноване ДСП з рамковими фасадами із МДФ
• Ширина виробу – 1300 мм
• Глибина виробу – 650 мм
• Висота виробу – 515 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 515 мм |
| Глибина столика | 650 мм |
| Довжина столика | 1300 мм |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніжки | ламінована ДСП |