7 280 ₴
Витончена Тумба РТВ 130 виконана в кольорі каштан, вона зроблена фабрикою Гербор і знаходиться в системі Соната. Каркас моделі виконаний з ДСП, матеріал який не втратить своїх функцій, навіть якщо буде довго експлуатуватися. Тумба складається з прямої довжиною стільниці, двох відкритих поличок під аудіо-відео апаратуру і ящики в кількості двох штук з висувним механізмом для дисків і т. п. Тумбу ви можете поставити де завгодно, не тільки в спальні, вона разом з телевізором принесе вам комфорт та приємне проведення часу. У нашому он-лай магазині ви можете оформити покупку за допомогою телефону.
• Матеріал корпусу ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду ламіноване ДСП з рамковими фасадами із МДФ
• Ширина виробу – 1300 мм
• Глибина виробу – 545 мм
• Висота виробу – 540 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кронштейн для настінного кріплення телевізора | Ні |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Ні |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 540 мм |
| Глибина тумби | 545 мм |
| Ширина тумби | 1300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність технологічного отвору | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |