від 3 410 ₴
Відправка з 16 квітня 2026
Кожен господар будинку прагне, щоб його передпокій містилася в чистоті і порядку, але щоденні прибирання можуть бути даремно, якщо у вашому будинку немає одного конкретного місця для зберігання взуття. Тим більше що вся ця боротьба зі сміттям і брудом в передпокої, забирає стільки часу і сил. Але рішення цієї проблеми є і дуже просте. Для того, щоб передпокій виглядала акуратною і чистою, досить просто купити тумбу для і бажано зробити свій вибір на користь моделі «Luxe Studio» 6 від виробника «Matroluxe», яка відрізняється своєю місткістю и компактністю, а такоже стильним и Привабливий зовнішнім вигляд.
Тумба для взуття «Luxe Studio» 6 ТМ «Matroluxe» Зроби вашу вітальню Затишне, красивою и неповторний. Така Розкішна «Обувниці» просто вражає Своїм стилем и пріваблівістю, но в тій же година простотою и лаконічністю. Продуманість Наповнення, функціональність и Практичність - все це тумба «Luxe Studio» 2. А Завдяк життя без компактності ви зможете заощадіті місце, зроби его просторіше и вільніше для якої-небудь інтер'єрної деталі, например.
На сайті Нашої меблевої компании ви можете купити тумбу для взуття «Luxe Studio» 2 ТМ «Matroluxe» та мовознавство всій Україні.
• Основний матеріал - ДСП 16 мм
• Кромка - 0,5 мм
• Ручка - DР 82 G5/D-664
• Комплектація:
- 3 дворядних відділення
• Ширина виробу - 670 мм
• Глибина виробу - 220 мм
• Висота виробу - 1080 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 7-10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Дуб сонома + трюфель |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Висота | 1080 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |