від 4 972 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Тумба для взуття «Luxe Studio» 1 – це потрібний і просто незамінний предмет меблів в будь-якому передпокої. Це перший предмет меблів, на який звертають увагу, щойно заходять до будинку. Тому, крім практичності, тумба для взуття повинна бути ще й красивою.
Кожен із нас хоч раз стикався з такою проблемою, коли взуття просто скупчується у передпокої один на одного, особливо це стосується ситуацій, коли приходять гості. І єдиним правильним і вигідним варіантом є покупка тумби для взуття "Luxe Studio" 1 ТМ "Matroluxe", яку не слід відкладати на потім. Напевно, кожен погодиться із наступним. Ми так дбайливо ставимося до свого одягу, вішаючи його акуратно на плечі, то чому ж до взуття зовсім інше ставлення? Адже вона береже наші ноги від холоду, є стильним аксесуаром щоденного образу, відповідно і заслуговує на дбайливе зберігання.
Тумба для взуття "Luxe Studio" 1 ТМ "Matroluxe" - це компактна і зручна модель, яка зовсім не займе багато місця, а навіть навпаки, дозволить раціонально розподілити простір. Тому, якщо ви шукаєте тумбу для взуття, модель «Luxe Studio» 1 ТМ «Matroluxe» ― це ідеальний варіант для вас, який ви можете дешево купити на нашому сайті.
• Матеріал основний – ДСП 16 мм
• Кромка – 0,5 мм
• Ручка - DР 82 G5/D-664
• Комплектація:
- 3 дворядні відділення
- закрита секція з 3 полицями та дверцятами
• Ширина виробу – 1200 мм
• Глибина виробу – 275 мм
• Висота виробу – 1210 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 7-10 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 6 шт. |
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Висота | 1210 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб експресив |