від 3 633 ₴
від 3 560,34 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Льон |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 900 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 630 мм |