від 35 600 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Опори – метал, пофарбований порошковою фарбою
• Матеріал ящика – ДСП
• Торці покриті кромкою ПВХ
• Висувна скринька на телескопічних напрямних
• Висота виробу – 205 см
• Ширина дзеркала – 80 см
• Висота дзеркала – 180 см
• Ширина ящика – 80 см
• Глибина ящика – 21 см
• Висота ящика – 17 см
• Гарантія – 12 місяців
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Velmi |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП |
| Підставка для ніг клієнта | метал |