4 998 ₴
4 848,06 ₴
Відправка з 17 квітня 2026• Матеріал каркасу - пофарбований метал
• Ніжки - круглі, чорні
• Матеріал оббивки: тканина
• Ширина виробу – 59 см
• Глибина виробу – 54 см
• Висота виробу – 88 см
• Висота сидіння – 50 см
• Висота спинки – 44 см
• Глибина сидіння – 36 см
• Ширина сидіння – 40 см
• Вага – 6 кг
• Об'єм: 1 шт – 0,12/ 4 шт – 0,26
• Габарити упаковки: 50х50х50 (1шт), 68х68х56 (4шт)
• Гарантія – 12 міс.
• Додаткові опції:
- Термінове виробництво та відвантаження Вашого замовлення всього за 24 години + 25%
• Для вибору оббивки виробу в іншій тканині зверніться до менеджера
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Оббивний матеріал | тканина |