від 4 840 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Каркас виробу - ДСП
• Торці покриті кромкою ПВХ
• Висувні ящики (2 шт) на телескопічних напрямних
• Металеві прогумовані колеса
• Ручки хромовані
• Ширина виробу – 60 см
• Глибина виробу – 40 см
• Висота виробу – 95 см
• Гарантія – 12 міс
• Додаткові опції:
- Виготовлення в інших кольорах ДСП
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | метал |