

1 750 ₴
• Бренд - Vitan® (Україна)
• Матеріал — тканина "Оксфорд 210 D" з водовідштовхувальним покриттям.
• Наповнювач — фліс
• Доступні кольори:
- бордовий/фліс бордовий
- бежевий/фліс фіолетовий
- бордовий/фліс фіолетовий
• Чохол кріпиться до санчат за допомогою зав'язок
• Довжина чохла — 67 см
• Ширина чохла — 30 см
• Висота чохла — 25 см
• Вага чохла — 0,556 кг
• Паковання — поліетилен
• Якщо немає товару на складі виробника, уточнюйте терміни доставки в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 67 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 25 см |
| Маса | 0.556 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бежевий/фліс фіолетовий |
| Вікова група | Дитяча |