від 6 190 ₴
• Ніжки - натуральне дерево бук (натуральний відтінок)
• Каркас сидіння – фанера, наповнення ППУ
• Оббивка - тканина букле
• Висота виробу – 101 см
• Ширина виробу – 65 см
• Глибина виробу – 60 см
• Висота сидіння – 52 см
• Висота спинки – 53 см
• Глибина сидіння – 48 см
• Висота до підлокітника – 68 см
• Вага – 15 кг
• Габарити упаковки – 70х70х70 см
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Так |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 520 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1010 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |