від 5 200 ₴
• Основа алюмінієва на хрестовині, поворотний та підйомний механізм
• Каркас сидіння – фанера, наповнення ППУ
• Оббивка - тканина букле
• Висота виробу в нижньому положенні – 82 см
• Висота виробу у верхньому положенні – 96 см
• Ширина виробу – 70 см
• Глибина виробу – 51 см
• Висота сидіння в нижньому положенні – 46 см
• Висота сидіння у верхньому положенні – 60 см
• Висота спинки (всередині) – 46 см
• Ширина спинки (всередині) – 62 см
• Глибина сидіння – 44 см
• Ширина сидіння з підлокітниками – 67 см
• Висота до підлокітника – 68 см
• Вага – 12 кг
• Габарити упаковки – 72х61х55 см
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Барний стілець |
| Тип меблів | барне крісло |
| Тип підстави | Хрестовина з нерухомими опорами |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота спинки | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 820 мм |
| Глибина табуретки | 510 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | букле |