від 8 699 ₴
• Матеріал хрестовини – пластик
• Матеріал підлокітників – пластик
• Механізм хитання Tilt - Фіксація нахилу спинки та сидіння в одному положенні плавність хитання
+функція Relax, кут нахилу до 135 градусів
• Ролики гумові
• Регулювання висоти сидіння-газліфт
• Оббивка - Шкірзамінник PU
• Регульована подушка під поперек
• Регульована подушка під шию
• Висота в нижньому положенні – 129 см
• Висота у верхньому положенні – 137 см
• Ширина виробу – 71 см
• Глибина виробу – 69 см
• Ширина сидіння – 49 см
• Глибина сидіння – 51 см
• Висота сидіння в нижньому положенні – 49 см
• Висота сидіння у верхньому положенні – 57 см
• Висота спинки – 87 см
• Висота підлокітників від сидіння – 15/22 см
• Діаметр хрестовини – 70 см
• Максимальне навантаження на виріб – 150 кг
• Вага – 22 кг
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 22 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 129 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Глибина крісла | 69 см |
| Ширина крісла | 71 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 87 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Кут нахилу підголівника | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм гойдання | Tilt |