


від 2 130 ₴
• Матеріал фарбований метал
• Металева підніжка
• Висота посадки – 77 см
• Розмір сидіння – 30х30 см
• Відстань між ніжками внизу – 34 см
• Можна використовувати всередині приміщень та на вулиці
• Штабелюються до 5 штук у висоту
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип меблів | барний стілець |
| Форма сидіння | квадратна |
| Колір | Сірий |
| Підніжка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Висота табуретки | 770 мм |