
7 970 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sentenzo |
| Країна виробник | Україна |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 840 мм |
| Висота | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра |