• Намет розрахований на 3 осіб
• Каркас – скловолокно (товщина 7,9 мм), сталь.
• Тканина – поліестер 170Т внутрішня, 190Т зовнішня
• Колір - червоний/синій
• Водостійкість – 3000 мм
• Довжина намету – 210 см
• Ширина намету – 210 см
• Висота намету – 140 см
• Вага намету – 3,7 кг
• Комплектація:
- 2 входи
- москітна сітка
- у середині намету кишеня
- на верхівці намету петелька для фіксації ліхтарика
- для встановлення намету передбачені мотузки та кілочки
• Розмір у складеному вигляді (ВхГхШ) – 14х13х58 см
• Колір та вигляд виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Тип виробу | Намет |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Кріплення для ліхтаря |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.8 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Діаметр | 7.9 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 210 см |
| Висота | 140 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 58 см |
| Ширина в упаковке | 13 см |
| Висота в упаковці | 14 см |