від 4 198 ₴
• Каркас – сталева труба з полімерним покриттям
• Діаметр каркасу – 19-38 мм
• Підлокітники – дерево ясен
• Сидіння та спинка - тканина Текстилен
• Наповнення підголівника – поролон
• Розмір шезлонгу у розкладеному вигляді:
- положення напівсидячи (ВхГхШ) - 113х90х65 см
- положення лежачи (ВхДхГ) – 82х165х65 см
• Розмір шезлонгу у складеному вигляді (ВхГхШ): 93х15х69 см
• Глибина сидіння: 55 см
• Ширина сидіння: 55 см
• Висота сидіння від підлоги 37-50 см
• Висота спинки від сидіння – 78 см
• Вага – 8,6 кг
• Максимальне навантаження – 130 кг
• Колір та вигляд виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 см |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 82 см |
| Вага | 8.6 кг |