
1 686 ₴
• Тип - стілець з підлокітниками
• Каркас - труба сталева з полімерним покриттям
• Діаметр каркаса - 20 мм
• Оббивка - сітка ПВХ «Текстилен» з м'яким ущільнювачем
• Варианты расцветок:
- Зеленый меланж (Текстилен)
- Серый меланж (Текстилен)
- Голубая полоса (Текстилен)
- Бежевая полоса (Текстилен)
- Дубок (Оксфорд)
• Комплектація - 2 кишені
• Макс. навантаження - 110 кг
• Габарити в розкладеному вигляді:
- Ширина виробу - 48 см
- Ширина сидіння - 42 см
- Глибина вироби - 45 см
- Глибина сидіння - 35 см
- Висота зі спинкою - 80 см
- Висота до сидіння - 43 см
- Вага - 3,8 кг
• Розмір у складеному вигляді - 80*45*12 см
• У разі відсутності товару на складі виробника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 480 мм |
| Глибина стільця | 450 мм |
| Висота сидіння стільця | 800 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 430 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Бежева смуга |