45 302 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Пума |
| Колір | Світло-сірий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 78 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 153 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Підстава спального місця | пружинна змійка |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 250 |
| Глибина дивану | 113 |
| Основа спального місця | пружинна змійка |