
від 6 530 ₴
• Матеріал виготовлення – сосна
• Поперечини - бук
• Гімнастичні кільця – пластик
• Вид кріплення – до стіни
• У комплект входять всі елементи, представлені на фото:
- Шведська стінка з турніком
- Канат
- Кільця
- Трапеція
- Мотузкові сходи
- Кріпильний комплект
• Ширина виробу – 76 см
• Висота виробу – 220 см
• Виступ турніка вперед – 70 см
• Допустимі навантаження на навісне - 130 кг
• Вага виробу – 25 кг
• Гарантія – 12 місяців
• Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, що не погіршує експлуатаційних характеристик виробу.
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 5 - 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 25 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Відстань від стіни | 70 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 см |
| Ширина | 76 см |