



1 979 ₴
• Матеріал оббивки - тканина поліестер з вологовідштовхувальним покриттям
• Наповнення – холлофайбер
• Доступні кольори:
- бежевий
- коричневий
- оливковий
• Комплектується подушкою-вкладишем та знімними ременями для надійної фіксації
• Може бути використане як сумка/лежанка/автокрісло
• Форма – квадратна
• Довжина виробу – 50 см
• Ширина виробу – 50 см
• Висота виробу – 35 см
• Вага – 1,8 кг
• Розмір упаковки – 50х42х20 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення уточняйте у менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Форма | Квадратна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Автогамак для перевезення собак |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Оливковий |